İLETİŞİM MERKEZİ

Başkanın Mesajı

Çok Kıymetli Hemşerilerim;   Gönül belediyeciliği anlayışıyla çıkmış olduğumuz bu kutlu yolda şahsıma ve hizmetlerimizde 5 yıl süreyle bana yol arkadaşlığı yapacak olan Belediye Meclis Üyelerimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim ALTAY beyefendiye vermiş olduğunuz destekten dolayı teşekkürlerimi sunuyor en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum.

Hizmetlerimizin başlangıcı olacak olan 31 Mart yerel seçimlerini geride bırakmış bulunuyoruz. Bana ve ekibimize bu süreçte destek veren oy veren veya başka partiye oy veren bütün vatandaşlarımızın bilmesini isterim ki vatandaş ayrımı yapmadan kimseyi haksızlığa uğratmadan çalışmalarımızı yürüteceğiz ve bütün vatandaşlarımıza adil ve eşit bir paylaşımla halkımıza hizmete devam edeceğiz.Kadınhanı 9 mahalleden ibaret bir ilçe değil 53 mahalleden ibaret büyük bir ilçedir. Biz artık büyük bir aileyiz ve bunun bilinci ile yola çıktık.

Sevgili Hemşerilerim.

Görevimin ve sorumluluklarımın bilincinde olarak giymiş olduğum bu ateşten gömleği sizlerin duası ve desteğiyle layıkıyla taşımayı Yüce Rabbim bizlere nasip etsin. Gelecek nesillere Daha güzel bir Kadınhanı bırakmak dileğiyle hepinizi yüce Allaha Emanet ediyor en kalbi muhabbetlerimle selamlıyorum.

MEHMET BADEM
KADINHANI BELEDİYE BAŞKANI

BELEDİYEMİZ İLETİŞİM
 
0332 834 15 20
İstiklal Mah. İstanbul Cad. No:28 42800 Kadınhanı/KONYA
Facebook Twitter Google Plus Instagram Youtube